Rajdy samochodowe

Firma Air-Tech-Bud od wielu lat wspiera utytułowaną załogę w rajdach samochodowych. Stawiamy sobie najwyższe cele i dążymy do realizacji najlepszych wyników. Dzięki doskonałej współpracy całego zespołu możemy pochwalić się tytułami dwukrotnych Mistrzów Słowacji, Wicemistrzów Polski, Mistrzów i Wicemistrzów Pucharu Łużyc oraz trzykrotnych zdobywców trofeów w Rajdowym Pucharze Polski. Wielokrotnie stawaliśmy na podium rajdów rozgrywanych w Polsce, Słowacji, Czechach, Niemczech, a także na Węgrzech. Mamy za sobą ponad 60 startów na różnych szczeblach sportu motorowego.

Załoga

 
 
 

Sławomir Kurdyś

Kierowca

Swoją karierę rajdową rozpoczął w 2007 roku od imprez amatorskich. Po zdobyciu licencji kierowcy stopnia R1 startował w Pucharze Polski samochodem Renault Clio grupy N. Zebrane doświadczenie pozwoliło mu uzyskać licencję międzynarodową stopnia R i otworzyło drogę do startów w Mistrzostwach Polski w sezonie 2010. Od tego momentu jego kariera sportowa nabrała tempa, a jazda zaczęła się przekładać na znakomite wyniki. Wspólnie z nowym pilotem pojawiał się na podium Rajdowego Pucharu Polski, Mistrzostw Polski oraz Mistrzostw Słowacji i zbierał doświadczenie w jeździe nowym samochodem - Hondą Civic Type-R. Na początku 2017 roku przesiadł się do czteronapędowej Subaru Imprezy WRX.

Michał Kasina

Pilot

Jest pilotem, organizatorem rajdów i sędzią sportowym. Posiada licencję kierowcy R oraz licencję sędziowską stopnia I. Bierze udział w rajdach samochodowych od 2006 roku. Jako pilot ma za sobą łącznie ponad 110 startów w zawodach amatorskich, Rajdowym Pucharze Polski, Mistrzostwach Polski i Mistrzostwach Słowacji. Współorganizował takie rajdy Mistrzostw Śląska jak Rajd Opolski i Rajd Zamkowy. Był członkiem i przewodniczącym Zespołu Sędziów Sportowych. Aktualnie wiceprezes Automobilklubu Zamkowego.

Osiągnięcia

Mistrz Słowacji w klasie 8

Mistrzostwa Słowacji 2016

Mistrz Słowacji w klasie 8

Mistrzostwa Słowacji 2015

Wicemistrz Polski w klasie 8

Mistrzostwa Polski 2014

II miejsce w grupie N

Rajdowy Puchar Polski 2013

II miejsce w grupie N

Rajdowy Puchar Polski 2011

I miejsce w klasie 8

Rajdowy Puchar Polski 2013

II miejsce w klasie N3

Rajdowy Puchar Polski 2011

I miejsce w grupie N

Rajdowy Puchar Polski 2012

Mistrz w klasie T4

Puchar Łużyc 2010

I miejsce w klasie 8

Rajdowy Puchar Polski 2012

II Wicemistrz w klasie T4

Puchar Łużyc 2009

Filmy